ПРО НАС

Ми – це команда професіоналів, які мають досвід роботи в оздоровчій практиці з 1998 року. Цей досвід ґрунтується на різнобічної роботі в нашій сфері, консультування та навчання фахівців індустрії оздоровлення.

Ми проводимо навчання і спеціалізацію різних видів масажу, а також постійні семінари підвищення кваліфікації за різними напрямками оздоровчих технологій.

Мета нашого центру – сприяти розвитку оздоровчого бізнесу на Україні шляхом високоякісного навчання, консультування та розвитку фахівців, які працюють в області індустрії здоров’я.

Школа масажу та оздоровчих технологій є офіційним представником

WMC World Massage Council в України у Запорізькій області

Воскобійник Олександр

1998 році закінчив «Міжнародний центр соціальної реабілітації, валеології та нетрадиційних методів лікування» та отримав спеціалізацію з лікувального, сегментарно-рефлекторного, вакуумного масажу, а також з шиатцу і су-джок.
2000 році з відзнакою, закінчив «Запорізьке медичне училище», за фахом лікувальна справа та почав працював в Запорізькій обласній клінічній лікарні масажистом та інструктором на курсах «Міністерства Охорони здоров’я України за спеціалізацією і підвищенню кваліфікації для медичного персоналу» у напрямку лікувального масажу.
2005 році отримавши диплом з відзнакою у «ЗІДМУ» за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт», і отримав кваліфікацію бакалавра фізичної реабілітації.
2005 почав викладацьку кар’єру у «ЗІДМУ» на посаді викладача з медико-біологічних дисциплін та масажу.
2006 з відзнакою закінчив навчання в «ЗІДМУ» та отримав ступінь магістра фізичної реабілітації та викладача вищих навчальних закладів.
З 2006 по 2009 працював старшим викладачем кафедри фізичної реабілітації, КПУ.
Є автором методики PKE «physio-kinesiological engineering» физио-кинезо інженерінгу, неврологічного масажу на ранньому етапі реабілітації у хворих які перенесли інсульт, методики масажу у пацієнтів страждають на бронхіальну астму в підгострому періоді, методики біо-ергономічного підходу в масажі, і співавтором методики диференційованого підходу в корекції гиноидной липодистрофии (целюліту).
2009 заснував школу Масажу і реабілітації «МІР» де був керівником та викладачем на курсах з масажу.
2010 заснував «Школа масажу та оздоровчих технологій», де є керівником оздоровчо-навчального центру та викладачем.
2021 є офіційним представником World Massage Council в Україні, а також членом правління World Massage Council.

Лучкова Альона

2009 закінчила спеціалізовані курси з масажу в «Центрі масажу і реабілітації»
2011 з відзнакою закінчила КПУ за напрямом «Здоров’я людини» та здобула кваліфікацію бакалавра.
2012 з відзнакою закінчила КПУ за спеціальністю «Фізична реабілітація», має кваліфікацію магістра фізичної реабілітації та кваліфікацію магістра викладача вищих навчальних закладів.
Є автором методики PKE «physio-kinesiological engineering» физио-кинезо інженерінгу, нейроседативної корекції емоційних розладів у реабілітації у дітей раннього віку, а також співавтором методики диференційованого підходу в корекції гіноїдної ліподистрофії (целюліту), є провідним фахівцем з антицелюлітних програм.
З 2012 року працює викладачем навчального центру «Школи масажу та оздоровчих технологій», а також є провідним фахівцем в галузі реабілітації та масажу дітей.
З 2021 є членом правління World Massage Council в Україні.