ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ

Курс включає 18 занять, заняття проводяться 5 разів на тиждень (по буднях, з понеділка по п’ятницю), кожне заняття триватиме 2 години. Остаточно питання по графіку вирішуємо на організаційних зборах. Зазвичай набираємо вечірню групу (початок заняття +/- близько 17.00), якщо набираються бажаючі, то формуємо денну групу і / або ранкову групи.

В середньому в групі близько 10 чоловік (від 6 до 12).

Оплату можна проводити частинами, тобто можна наприкінці кожного тижня сплачувати ¼ частину від повної суми.

Щільний графік пояснюється просто – масажні руху це в першу чергу навик, і наявність тривалих перерв між його закріпленням зводить нанівець всі ваші і наші старання.

На заняття, не потрібно приносити зошити для записів. Теоретичні питання розглядаються в процесі заняття, не відриваючи вас від практичного вивчення масажу. Всі навчальні матеріали (книги та відео-посібники) надаються вам в електронній формі для самостійного ознайомлення.

На занятті потрібно мати змінний одяг і рушник.

Заняття (крім занять з тайського масажу та заняття з діагностики порушень постави) складається з двох частин, слухачі курсів діляться на дві підгрупи. Першу частину заняття ви виконуєте масаж, потім змінюєтеся з напарником (або навпаки). Така особливість пояснюється наступним – неможливо навчиться масажу, якщо ви не відчуєте його дію на собі. В ході заняття викладач демонструє та коригує виконувані вами прийоми.

У програмі занять:

• Основи физио-кинезо инжиниргу (діагностики порушень постави та принципів побудування індивідуальної програми оздоровлення)
  • Мобілізації (основи мобілізаційних технік у комбінованому підході в оздоровленні)
  • Класичний масаж та принципи лімфо-дренажних технік
  • Спортивний масаж
  • Принципи ергономіки у практиці спеціаліста у сфері лікування та оздоровлення
  • Педіатричний масаж та гімнастика дітей до 1-го року життя
  • Акупресурний масаж та методики роботи з тригерними точками
  • Вакуумний масаж
  • Антицелюлітний масаж та принципи модулювання фігури
  • Медовий масаж
  • Стоун масаж (масаж камінням)
  • Хіро масаж (іспанський масаж або іспанський гемолімфатичний дренаж)
  • Ролінг масаж
  • Тайський масаж (застосування мобілізаційних прийомів)
  • Косметичний масаж (загальні принципи профілактики деформації шкіри при масажі)
  • Основи сегментарно-рефлекторного масажу

В основі курсу основ физио-кинезо инжиниргу лежить застосування мобілізацій, постізометричної релаксації м’язів (ПІРМ), різних методик масажу, навичок визначення порушень м’язового корсету та побудови індивідуальної програми оздоровлення.
Приділяємо велике значення ергономіки масажу, тобто вчимо працювати так, щоб не завдавати шкоди своєму здоров’ю і більш раціонально витрачати свої сили.
Класичний масаж – він же європейський, лікувальний, спортивний, реабілітаційний, гігієнічний оздоровчий. На заняттях розглядаємо застосування масажу на різних частинах тіла: спина, руки, обличчя, голова, поперек, живіт, грудна клітка, шия, ноги – і відразу розбираємо особливості застосування масажних прийомів і їх поєднання з мобілізаційними техніками при різних проблемах у пацієнта. Розглядаємо використання різноманітних положень пацієнта для більш ефективного результату на різних ділянках тіла.
На кожному занятті приділяємо увагу, тому що основним у масажиста є правило: «Спочатку подумати, а потім робити». Масаж просто так і за схемами (стільки таких і таких рухів) не робиться. Результат буде, тільки за умови індивідуального підходу до кожної людини з урахуванням оцінки його здоров’я і особливостей тіла.
Проводимо заняття з основ діагностики порушень постави та навчаємо як підібрати індивідуальну тактику масажу для кожного пацієнта з урахуванням його стану м’язового корсету.
Розглядаємо сегментарно-рефлекторні принципи масажу – тобто пояснюємо, як масаж певних ділянок тіла впливає на роботу внутрішніх органів і як цим користуватися для підвищення ефективності впливу.

Навчаємо наступним технікам:

• медовому масажу;
  • вакуумному масажу;
  • стоун масажу (масаж теплим камінням);
  • на занятті з акупресури – розглядаємо принципи східного масажу та принципи роботи з тригерними точками;
  • хиро масаж (іспанський масаж або іспанський гемолімфатичний дренаж) – для вироблення більш плавною та гармонійної моделі техніки масажу) та закріплення принципів лімфатичний дренажу;
  • роулінг масаж – для перенесення навика роботи при масажі своїм тілом, тобто вчимо як підключати в роботу ноги і корпус що б масажні прими проводилися більш якісно і з достатньою силою без перенапруги м’язів і суглобів масажиста, по суті це дуже допомагає вам закріпити навик ергономіки масажу;
  • тайський масаж – для освоєння принципів застосування мобілізацій (пасивних рухів) в масажі з метою відновлення гнучкості та усунення або профілактики виникнення контрактур у пацієнта;

Два заняття відводимо для розгляду методики масажу яка застосовується при корекції естетичних проявів гіноідний ліподістрофії (целюліті) при пастозних і твердих проявах.
Вивчаємо особливості застосування масажу та його поєднання з гімнастикою у дітей від народження до року (основні принципи дитячого масажу) і розглядаємо принципи масажу при типових проблемах малюків: кривошия, дисплазія кульшового суглоба і т.ін.

Після закінчення навчання видається

ДИПЛОМ УКРАЇНСЬКОЮ ТА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВАМИ

Якщо ви хочете навчитися мистецтву масажу – ми ВАС чекаємо !!!